Strona główna Usługi
 O nas
 Pobieranie  Partnerzy  Kontakt
M   E   N   U
O nas
Regulamin serwisu
Współpraca serwisowa
Polityka prywatności

O nas


NC Group zajmuje się sprzedażą bogatej gamy komputerów przenośnych, notebooków, laptopów, serwerów, palmtopów, projektorów multimedialnych, odtwarzaczy MP3, Sony Playstation i akcesorii. Przez 10 lat godnie reprezentowaliśmy www.dxtime.org spółkę notowaną na giełdzie papierów wartościowych Karen Notebook S.A. (Karen S.A.).

Obecnie posiadamy status Partner Komputronik S.A. z jednymi z najlepszych wyników sprzedaży. Świadczy to o dużym zaufaniu jakim darzą nas kupujący z całej Polski.


Od początku naszej działalności staramy się uważnie słuchać uwag wszystkich Klientów. Zależy nam na tym, abyś ze współpracy z nami zawsze był w pełni zadowolonym Klientem. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub obsługi, napisz do nas lub zadzwoń. Dzięki Tobie stajemy się najlepszym sklepem w sieci Internet.


Pod nazwą notebook-center  sprzedajemy sprzęt komputerowy oraz proponujemy usługi serwisowe w najniższych cenach na portalu allegro.pl. Kilka tysięcy opinii może świadczyć o naszym profesjonalizmie i uczciwości w sprzedaży przez Internet.


Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych komputerów przenośnych, palmtopów, projektorów multimedialnych, monitorów, serwerów i konsol. Nasz serwis wyposażony jest w maszyny do reballingu układów BGA. Posiadamy szerokie zaplecze specjalistyczne i serwisowe tworząc Ogólnopolskie Centrum Serwisowe Urządzeń Mobilnych. Naszymi klientami są korporacje, urzędy państwowe, uczelnie i klienci indywidualni.

 

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy specjalistyczne urządzenia do montażu układów BGA na płytach głównych w notebookach, jak również dostęp do części zamiennych.


Prowadzimy profesjonalny, szybki i tani serwis laptopów oraz naprawę notebooków:

Serwis laptopów Apple
Serwis laptopów Sony
Serwis laptopów Packard-Bell
Serwis laptopów Lenovo
Serwis laptopów Asus
Serwis laptopów California Access
Serwis laptopów DELL
Serwis laptopów Acer
Serwis laptopów IBM
Serwis laptopów HP, MSI, Panasonic


 Posiadamy status autoryzowanego sprzedawcy urządzeń marki Apple, IBM, Toshiba, California Access, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens Computers, HP Compaq, ASUS, Aristo, Maxdata, Lenovo, MSI i wielu innych znanych marek.


Posiadamy prestiżowe certyfikaty "IBM Business Partner " i "IBM Advanced Business Partner". Certyfikaty te stanowią dowód uznania dla Notebook-Center, jako solidnego sprzedawcy sprzętu IBM klasy mobile na rynku detalicznym.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Dell. Od ponad 26 lat firma Dell pomaga krajom, społecznościom i klientom na całym świecie realizować marzenia za pomocą technologii. Klienci ufają, że zapewnimy im rozwiązania technologiczne, które pomogą im więcej zdziałać i osiągnąć w pracy, domu, szkole czy gdziekolwiek indziej. Sprzęt tej marki nie jest produkowany masowo jak w konkurencyjnych markach przez co jakość wykonania jest o wiele lepsza o czym należy pamiętać przy zakupie.

 

Posiadamy status Punktu Przyjęć Serwisowych (APP) i Autoryzowanego Partnera Handlowego wielu marek. W naszej ofercie znajdą Państwo komputery i akcesoria marek: IBM , Apple, DELL, TOSHIBA, FUJITSU - SIEMENS COMPUTERS, California Access, SONY, HP Compaq, ASUS, Aristo, Actina, GERICOM, XIRCOM, 3COM
i wielu innych.


Towar znajdujący się w naszej ofercie zawsze jest najwyższej jakości i w najlepszych cenach. Starannie dobieramy sprzęt do potrzeb klienta.


Profesjonalna kadra pracownicza świadczy usługi pomocy technicznej i wsparcia technicznego w branży IT.

Wszystkie zamówienia realizujemy ze szczególną troską o zadowolenie klienta.


Posiadamy bardzo dobre warunki na leasing sprzętu komputerowego w firmie Leasing Plus.

 
Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszego personelu technicznego.


Mamy nadzieję, iż skorzystacie Państwo z naszych usług i będziecie w pełni zadowolonymi klientami.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za zaufanie :)

 

Formy płatności:

Przy wysyłkach zamówień, oferujemy następujące formy płatności:

 

(Aby wybrać jedną z poniższych form płatności należy ją odznaczyć podczas zamawiania towaru)

 

Przelew - przedpłata na konta sklepu:

 

48 1050 1142 1000 0090 6928 3324 (ING Bank Śląski S.A.)
ING Bank Śląski S.A. SWIFT: INGBPLPW


Opłata zależy od banku, w przypadku przelewów internetowych większość banków nie pobiera opłat.

 

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. 

 

Ta forma płatności jest dostępna tylko dla zamówień nie przekraczających kwoty 5000 zł.© 2008 Notebook-Serwis.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone
Notebook-Serwis.PL / unikorn : mosaic repliki zegarków rolex replika repliki zegarkow
 Strona główna   |   Usługi   |   O nas   |   Pobieranie   |   Partnerzy   |   Kontakt